Grafoloģija – zinātniskā fantastika vai reāla metode

KUR – Vecā ostmala 24, Liepāja (5. stāvs), Coworking Liepaja telpās
KAD – 16. novembrī 13.00 – 14.30
KĀ – ērtās telpās – ar kafiju /vietu skaits ierobežots – lūgums pieteikties laicīgi!
DALĪBAS MAKSA – 15 EUR /dalībnieki saņems sava rokraksta analīzi/
REĢISTRĀCIJA – https://forms.gle/q6FoyH4JYGj2ntjt8
LEKTORE – Grafoloģe Anita Millere

Vai esat vēlējušies saprast, kas otram cilvēkam prātā? Izprast viņa personību – stiprās un vajās puses? Atrast vienkāršākos ceļus kā risināt konfliktsituācijas, atbrīvoties no provokācijām un būt gataviem neērtām intervijām? Atpazīt personas, kuras ir uzticamas un ar kurām labāk nesadarboties?
Vai vēlētos iegūt instrumentu, kas palīdzētu atpazīt meļus, krāpniekus, agresīvas personas, negodīgus manipulatorus, pērkamus cilvēkus utml.?

Mēs piedāvājam lekciju, kuras laikā būs iespēja iepazīties ar metodi, kas palīdz atrast atbildes uz augstāk minētajiem jautājumiem un ne tikai. Grafoloģija – tā Latvijā nav pārāk populāra, taču efektīva un par to varēsiet arī praktiski pārliecināties!

✓ Ikvienam dalībniekam tiek dota iespēja praktiski pārliecināties par grafoloģijas efektivitāti, pirms lekcijas nosūtot savu parakstu, paraksta atšifrējumu un brīvā ikdienišķā rokrakstā uzrakstītu teikumu – “Grafoloģija, pārsteidz mani!” (kur un kam jāsūta uzzināsiet pēc reģistrēšanās).
✓ Visi dalībnieki, kuri būs atsūtījuši savu paraugu iepriekš (divas dienas līdz lekcijas sākumam), lekcijas nobeigumā saņems rakstisku sava rokraksta īsu analīzi. Analīzi saņems tikai tie, kuri būs piedalījušies lekcijā un izturējuši līdz galam!
Iegūtā informācija par rokraksta īpašniekiem ir konfidenciāla un katram tiks pasniegta slēgtā konvertā, iegūtais materiāls netiks no SIA Grafoloģijas puses izpausts citiem vai kā citādi izmantots bez rokraksta īpašnieka rakstiskas atļaujas.

Par lektori:
Grafoloģe Anita Millere (grafologa zināšanas iegūtas – Cambrige school of graphology; maģistrs neiropsiholoģijā University of Cambridge; augstākā izglītība ir iegūta arī personāla vadības psiholoģijā; sertificēta biedre AAHA (American Association Handwriting of Analysts), šobrīd papildus apgūst zināšanas kriminālpsiholoģijā Cīrihes universitātē).
15 gadu aktīva grafoloģes prakse, specializējusies kirilica un latīņu alfabēta analīzē, pielietojot integratīvo grafoloģijas metodiku (balstīta uz pētījumiem psihiatrijas klīnikās un neiropsihologu praksēs), piedalījusies grafoloģijas zinātniskajos pētījumos, novadījusi vairāk kā 100 seminārus un lekcijas, piedalās korporatīvos pasākumos, sniedz konsultācijas gan privātpersonām, gan juridiskām personām, gan arī procesuālo lietu izmeklēšanā, savu darbību pārsvarā realizē Kanādā, Amerikā, Anglijā, Krievijā, Šveicē, Vācijā un daļēji Latvijā.
Ārpus savas darba vides piedalās erudīcijas spēlēs, dodas pārgājienos, apgūst pašaizsardzību, spēlē bungas, audzina trīs dēlus.

Atbildēt