«Dzīvo viegli!» – socionikas meistarklase Liepājā

Ideju vēstniecība sadarbībā ar socionikas konsultanti, pasniedzēju, portāla cilvekutipi.lv autori Eviju Čeprovu nu jau tradicionāli aicina izmantot lielisku iespēju Liepājā un apmeklēt socionikas meistarklasi 19. septembrī 10.00 – 13.00.

REĢISTRĀCIJA – https://forms.gle/DP6iS53uBD7MWPxT9
KUR? – Vecā ostmala 24, Liepāja (4. stāvs), KBI telpās
KAD? – 19. septembrī plkst. 10.00- 13.00
Vietu skaits ierobežots – lūgums pieteikties laicīgi!/ dalības maksa 25 EUR .
Jautājumu gadījumā zvanīt vai sūtīt sms : +371 29234763

Parunāsim par cilvēku patiesajām spējām, dažādām ikdienas situācijām, kurām līdz šim skaidrojumu meklējām dažādos stereotipos, bet tagad paskatīsimies no pilnīgi citas puses.

Šajā tikšanās reizē atklāsim, ka cilvēkus ir iespējams lasīt kā grāmatu, prognozēt viņu spējas, kā veidosies attiecības nākotnē un sadarbība komandā. Jūs atklāsiet metodi, ar kuras palīdzību var ietaupīt laiku, naudu un nervus, izvēloties īstos cilvēkus dzīvei, draudzībai un darbam, un apzinoties savas un citu patiesās spējas, noskaidrot sev vispiemērotāko profesiju, palīdzēt izdarīt karjeras izvēli savam bērnam.

Nekādi testi vai tukšas runas – vienkārši zināšanas par cilvēka smadzeņu uzbūvi un to nozīmi cilvēkam vispiemērotākajām darbības jomām, patiesajai motivācijai darbam, komunikācijas spējām, stresa noturībā, sadarbībā un spējā nopelnīt naudu.

Uzzināsi, kas tevī no dabas ielikts, bet ko un kā vari sevī pilnveidot, lai ātrāk sasniegtu savus mērķus – justos mīlēts attiecībās, veiksmīgs profesionālajā darbībā un laimīgs dzīvē.

Radoši un praktiski uzdevumi sevis iepazīšanai. Piemērotas profesijas izvēle. Saskanīgu attiecību veidošanās priekšnosacījumi.

Kopā izpētīsim un turpmāk labāk sapratīsim arī Tev svarīgus cilvēkus blakus – radiniekus, draugus, kolēģus, paziņas, lai Tu viņus labāk iepazītu un pārstātu raizēties par problēmām, kas patiesībā nemaz nav problēmas.

Šajā nodarbībā Tu:

  • iegūsi jaunu izpratni par to, kas ir saderīgas attiecības un kā tās izveidot
  • uzzināsi kāpēc viens prot nopelnīt, bet citam tas nekad neizdodas un kāda nodarbošanās man pašam palīdzēs dzīvot pārticīgu dzīvi
  • izpratīsi, kāpēc viens ir buldozers, bet cits ir pelēkā pele un kāpēc viens metas kaujā, bet otrs ierok galvu smiltīs, kā arī kā tas palīdz man atrast savu komfortablo vietu dzīvē
  • noskaidrosi par saviem draugiem, kāpēc viens ar prieku uzņem un cienā viesus, bet otrs kā sīkstulis domā tikai par sevi
  • iemācīsies komunicēt tā, lai neiedzīvotos sirmos matos

Diskutēsim, runāsimies, būs gan uzdevumi, gan treniņintervijas.

Es stāstīšu, rādīšu un daudzos sadzīves piemēros ilustrēšu tās iezīmes, kas veido katru sociotipu un izskaidrošu kā tas izpaužas ikdienas darbā un attiecībās ar citiem cilvēkiem.

Sociotipus atpazīt un lietot māca:

Evija Čeprova, Mg.iur., socionikas konsultante un pasniedzēja, bloga www.cilvekutipi.lv autore. SIA „PersAt” valdes locekle; t.29189789, evija.ceprova@gmail.com

Savā dzīvē, darbā un pārdošanā socioniku veiksmīgi izmanto jau 11 gadus.

Atbildēt